Hakan Ceken

Hakan Ceken Kisisel Web Sitesi

Kanca Petrol Ürünleri San ve Tic Ltd Şti.

İzmir Işıkkent'te bulunan akaryakıt istasyonumuz Lukoil bayrağı ile sizlere hizmet vermektedir.

Website: www.kancapetrol.com

E-mail: kancapetrol@kancapetrol.com

Telefon: 0232 472 22 25

Faks: 0232 472 21 62 

Alcan Petrol Ürünleri San ve Tic Ltd Şti

İzmir Çeşme'de bulunan akaryakıt istasyonumuz hem otogaz hem de akaryakıt olarak Dalyan-Aya Yorgi mevkinde BP olarak sizlere hizmet vermektedir.

Telefon: 0232 712 65 09 

Yaka Petrol Ürünleri San ve Tic Ltd Şti

İzmir Yeni Foça'da bulunan istasyonumuz otogaz ve akaryakıt olarak BP bayrağıyla sizlere hizmet vermektedir.

 Telefon: 0232 625 14 15 

Çekenoğlu Petrol Ürünleri AŞ

İzmir Hatay'da bulunan istasyonumuz pek yakında hizmete girecektir.

Kancam Petrol Ürünleri San ve Tic Ltd Şti

Balıkesir Susurluk'ta bulunan istasyonumuz otogaz ve akaryakıt olarak Lukoil bayrağıyla sizlere hizmet vermektedir.

Telefon: 0266 865 46 52 

Yeni Asır'da Çıkan Haberimiz

HER YIL VERGİ REKORTMENLERİ LİSTESİNDE ÜST SIRALARA YERLEŞEN İŞADAMI HAKAN ÇEKEN, FİNANS SEKTÖRÜNDEN SONRA ŞİMDİ DE PETROL PİYASASINA GİRDİ

Hedef 2010 yılına kadar 10 istasyon

1 Ağustos 2008'den itibaren hizmet vermeye başladıklarını belirten Çeken, yıl sonuna kadar satışları 20 kat artırmayı planladıklarını belirtti

FATİH ŞENDİL (HABER MERKEZİ)

 

İzmir'de her yıl vergi rekortmenleri listesinin üst sıralarında yer alan ve bu nedenle altın madalya ile sık sık ödüllendirilen finans sektörünün öncü kuruluşlarından Best Factoring Yönetim Kurulu Başkanı Hakan Çeken, akaryakıt ve petrol sektörüne girmeye karar verdi. İlk olarak Bornova'nın Pınarbaşı semtinde satın aldığı benzin istasyonu ile sektöre giren ve Kanca Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi'ni kuran Çeken, "İzmir'de 2008 yılı sonuna kadar 3 istasyon, 2010 yılı sonuna kadar ise 10 istasyona ulaşarak büyüme kararı aldık. Hedefimiz finans sektöründe olduğu gibi akaryakıt ve petrol sektöründe de üst sıralarda yer alıp söz sahibi olmak" dedi.

 

Satışlar arttı
2007 yılında finans sektörü dışındaki faaliyet alanlarını çeşitlendirmek amacıyla akaryakıt sektörüne de girmeye karar verdiklerini belirten Hakan Çeken, "Üzerinde en fazla durduğumuz konu, 'Bu sektörde hangi dağıtım şirketiyle çalışmalıyız?' idi. Türkiye Petrolleri Anonim Ortaklığı'na bağlı Turkish Petrolium International Company'nin dağıtım şirketi olan TP Petrol Dağıtım Limited Şirketi'nin faaliyete geçtiğini öğrendik ve en doğru seçimin, kalitesi devlet güvencesi tarafından sağlanan böyle bir şirketle çalışmak olduğuna karar verdik ve girişime başladık. İzmir'de Turkish Petrolium'a bağlı bulunan bulunan tek bir istasyon olduğunu tespit ettik ve bu istasyonu uzun pazarlıklar sonunda devralıp Kanca Petrol Ürünleri Sanayi Ticaret Limited Şirketi'ni kurarak 1 Ağustos 2008'den itibaren işletmeye başladık" dedi. "Müşteri memnuniyeti odaklı hizmet anlayışımıza kalitede devlet güvencesini destek alarak çalışmaktayız" diyen Çeken, "Bir ayda müşteri profilini tamamen yenileyerek satışımızı 3'e katladık. Bir aylık performansımız sonrası satışımızı yıl sonuna kadar 20 katına çıkarma hedefi belirledik" diye konuştu.

 

15 çalışan var
Kanca Petrol Ürünleri Şirketi'nde halen 15-16 kişinin sürekli olarak çalıştığını belirten İstasyon Müdürü Soner İliriş ise, "İstasyonumuzda hedef, ilk olarak her zaman için müşteri memnuniyeti. Amacımız sadece araç sahibine akaryakıt satmak değil. Araç sahibi bizden her zaman memnun ayrılmalı. Yıl sonuna kadar istasyon sayımızı 3'e çıkarmayı hedefliyoruz. Bunun için de müşteri memnuniyeti çok önemli. Ayrıca istasyonumuzda araç sahibi ister akaryakıt alsın ister almasın, ücretsiz yıkama hizmeti veriyoruz" dedi.

Adrese teslim
24 saat kesintisiz, adrese akaryakıt teslim hizmeti verdiklerini ifade eden Soner İliriş, şöyle konuştu: "Son model akaryakıt araçları ile müşterilerimizin istekleri doğrultusunda adreslerine kadar akaryakıt servisi yapıyoruz. Kalitesi ve performansı nedeniyle yakıtlarımız büyük talep görüyor. Kanca Petrol olarak şirketimizin misyon ve vizyonu gereği serbest piyasa ekonomisinin şartlarını gereği gibi yerine getirip sektördeki rakiplerimizle hem tatlı bir rekabet hem de işbirliği içerisinde olacağız" diye konuştu.

 

Var gücümüzle çalışacağız
"Çevreye, kaliteye ve insan emeğine saygı şirket garantimizdir" diyen Hakan Çeken, "TP Petrol Dağıtım Limited Şirketi'nin desteği ve işbirliği ile TP bayrağını hak ettiği en üst noktaya taşımakta bir nefer olacağız. Hedefimiz yıl sonuna kadar stratejik noktalara en az 2 tane daha istasyon açarak TP bayrağını Kanca Petrol olarak dalgalandırmak. 2010 yılına kadar 10 istasyonla İzmirliler'e hizmet vermek için var gücümüzle çalışacağız" dedi.

 

Tuvaletler 30 dakika içinde temizleniyor
TP petrol olarak hijyen ve kaliteye ödün vermediklerini belirten Kanca Petrol İstasyonu yönetici Soner İliriş "Bayan, erkek ve özürlü tuvaletlerimizi uzman kadromuzla 30 dakikada bir temizleniyor. İddia ediyorum ki istasyona gelen müşterilerimiz bundan sonra gideceği hiç bir istasyonda bu kadar temiz ve hijyenik bir tuvalet bulamayacak" dedi.

 

Zengin ürün yelpazesi
24 saat açık olan TP Kanca Petrol Ürünleri Şirketi marketlerinde de, yiyecekten tüm içeceklere, oto aksesuarlarından sigara ve GSM şirketleri kontörlerine kadar zengin bir ürün yelpazesinin bulunduğunu belirten Soner İliriş, "Marketimizde akaryakıt almaya gelen araç sahiplerine kusursuz hizmet sunmak için soğuk sandviç, oyuncak dahi bulunduruyorduz. Ayrıca istasyonumuzda, 24 saat kapalı devre müzik yayını da yapılacak" dedi.

 

 

 

Welcome

Recent Photos